Opinie pacjentów

Jako osoba aktywna fizycznie zawsze miałem problem ze zgubieniem tłuszczyku z brzucha, trenowałem coraz więcej, jadłem coraz mniej, a efektów nadal nie widziałem. Dzięki wskazówkom jakie otrzymałem od Pani Kasi w końcu ruszyło, z pasa zeszło mi już 8cm, dodatkowo zauważam dużo lepszą wydolność na treningu i regenerację. Nie kombinujcie sami tylko udajcie się do specjalisty, a problem rozwiąże się ekspresowo. Polecam

Andrzej

Poznaj inną historię

Na początku była obawa, czy damy radę, obecnie Zosia ma 10 kg mniej na wadze

Pierwsze spotkanie z Panią Kasią było decydujące, Zosia obawiała się ,,nowego”, zmian które będzie musiała wprowadzić. Po pierwszych kilku minutach w gabinecie wiedziałyśmy, że będzie dobrze. Przemiła atmosfera i Pani Kasia, która szybko nawiązała kontakt z córką. Długo rozmawiałyśmy na temat tego co Zosia lubi, jak widziałaby posiłki w szkole, kiedy ma przerwy między lekcjami. Wszystkie szczegóły wypracowałyśmy wspólnie co spowodowało, że Zosia chętnie przestrzegała zaleceń.

czytaj więcej

Teraz czuję się wspaniale

  • Mężczyzna
  • 27 kwietnia, 2018

Numer telefonu do Pani Kasi dostałem z polecenia, więc od razu postanowiłem umówić się na wizytę. Spotkanie i pomoc jaką uzyskałem okazała się strzałem w dziesiątkę. Po pierwszym spotkaniu już częściowo zrozumiałem jakie błędy żywieniowe popełniałem. Opracowany dla mnie plan dietetyczny zawierał również szczegółową analizę mojego aktualnego stylu odżywiania, który nie był niestety idealny. Obecnie mogę powiedzieć, że żałuję tylko, że nie zrobiłem tego wcześniej ponieważ czuję się wspaniale.

Jadłem dużo więcej niż dotychczas, dieta nie była skomplikowana

Kiedy zobaczyłem przygotowany dla mnie plan żywieniowy, nie mogłem wyjść z podziwu. Po pierwsze byłem w szoku, że mogę jeść aż tyle rzeczy i to w takich porcjach, zwykle dieta kojarzyła mi się z głodówką i ograniczeniami. Teraz było inaczej. Po drugie bardzo spodobało mi się to, że dieta została przygotowana zgodnie z moimi sugestiami, m. in. dotyczącymi pory posiłków czy preferowanych produktów, a po trzecie była po prostu idealnie dopasowana do mnie.

 

Obecnie czuję się dużo lepiej

Dzięki zmianom w stylu odżywiania zmienił się nie tylko mój wygląd, ale i samopoczucie. Poprawiły mi się wyniki badań. Mam więcej energii  a pokonywanie kilku kilometrów dziennie na rowerze stało się przyjemnością, a nie męczarnią. Często gdzieś spotykani na ulicy znajomi nie poznają mnie w pierwszej chwili, pytają jak ja to robię, że tak wyglądam - odpowiadam, że wystarczy uwierzyć w siebie, zmienić swoje nawyki żywieniowe, wprowadzić trochę ruchu, a reszta przychodzi już sama.

 

Wypowiedź dietetyka prowadzącego, Pani Katarzyny Osowskiej z Poradni Dobry Dietetyk w Bytowie

Gratulację dla Pana Henryka, który już na pierwszym spotkaniu wykazywał bardzo duże zainteresowanie tematem prawidłowego odżywiania i chęcią wprowadzenia konkretnych zmian w swoim życiu. Dzięki bardzo rzetelnemu przestrzeganiu wszystkich moich zaleceń udało mu się uzyskać rewelacyjny wynik. Oczywiście to jeszcze nie koniec…walczymy dalej.

Sprawdź swoje dane osobobowe Sprawdź swoje dane osobobowe
POKAŻ