Opinie pacjentów

Dzięki diecie, która jest banalnie prosta w przygotowaniu, udało mi się zrzucić 21 kg w ciągu 4,5 miesiąca a działamy dalej. Plan żywieniowy jest idealnie dopasowany do mojego harmonogramu dnia. Mogę z czystym sumieniem polecić Panią Kasię, która zawsze służy dobrą radą, wszystko wytłumaczy a przede wszystkim wspiera i motywuje do dalszych działań

Kasia S.

Poznaj inną historię

Sukces w młodym wieku

Spotkanie z dietetykiem to był strzał w dziesiątkę, kiedy waga zaczęła niebezpiecznie wzrastać zrozumieliśmy, że jest to ostatnio dzwonek i musimy szybko zacząć działać. Spotkanie z dietetykiem uświadomiło nas, że waga Kamila przekracza dość mocno normy i może w przyszłość zagrażać jego zdrowiu.

czytaj więcej

Teraz czuję się wspaniale

  • Mężczyzna
  • 27 kwietnia, 2018

Numer telefonu do Pani Kasi dostałem z polecenia, więc od razu postanowiłem umówić się na wizytę. Spotkanie i pomoc jaką uzyskałem okazała się strzałem w dziesiątkę. Po pierwszym spotkaniu już częściowo zrozumiałem jakie błędy żywieniowe popełniałem. Opracowany dla mnie plan dietetyczny zawierał również szczegółową analizę mojego aktualnego stylu odżywiania, który nie był niestety idealny. Obecnie mogę powiedzieć, że żałuję tylko, że nie zrobiłem tego wcześniej ponieważ czuję się wspaniale.

Jadłem dużo więcej niż dotychczas, dieta nie była skomplikowana

Kiedy zobaczyłem przygotowany dla mnie plan żywieniowy, nie mogłem wyjść z podziwu. Po pierwsze byłem w szoku, że mogę jeść aż tyle rzeczy i to w takich porcjach, zwykle dieta kojarzyła mi się z głodówką i ograniczeniami. Teraz było inaczej. Po drugie bardzo spodobało mi się to, że dieta została przygotowana zgodnie z moimi sugestiami, m. in. dotyczącymi pory posiłków czy preferowanych produktów, a po trzecie była po prostu idealnie dopasowana do mnie.

 

Obecnie czuję się dużo lepiej

Dzięki zmianom w stylu odżywiania zmienił się nie tylko mój wygląd, ale i samopoczucie. Poprawiły mi się wyniki badań. Mam więcej energii  a pokonywanie kilku kilometrów dziennie na rowerze stało się przyjemnością, a nie męczarnią. Często gdzieś spotykani na ulicy znajomi nie poznają mnie w pierwszej chwili, pytają jak ja to robię, że tak wyglądam - odpowiadam, że wystarczy uwierzyć w siebie, zmienić swoje nawyki żywieniowe, wprowadzić trochę ruchu, a reszta przychodzi już sama.

 

Wypowiedź dietetyka prowadzącego, Pani Katarzyny Osowskiej z Poradni Dobry Dietetyk w Bytowie

Gratulację dla Pana Henryka, który już na pierwszym spotkaniu wykazywał bardzo duże zainteresowanie tematem prawidłowego odżywiania i chęcią wprowadzenia konkretnych zmian w swoim życiu. Dzięki bardzo rzetelnemu przestrzeganiu wszystkich moich zaleceń udało mu się uzyskać rewelacyjny wynik. Oczywiście to jeszcze nie koniec…walczymy dalej.

Sprawdź swoje dane osobobowe Sprawdź swoje dane osobobowe
POKAŻ