Opinie pacjentów

Dieta u Pani Kasi jest bardzo smaczna, szybkie posiłki po których czuje się wspaniale. Polecam

Jola

Poznaj inną historię

Dieta, zmiana nawyków, spadek wagi!

Do poradni  dietetycznej trafiłam w pażdzierniku 2018 roku i to był "strzał w dziesiątkę". 

czytaj więcej

To była naprawdę dobra decyzja, 23kg mniej!

  • Wioletta
  • Kobieta
  • 19 października, 2020

Na spotkanie z dietetykiem zdecydowałam się ponieważ od dłuższego czasu przeszkadzała mi moja waga, wygląd oraz złe samopoczucie. Wysoka waga i ból kręgosłupa, który pogłębiał się coraz bardziej spowodował, że w pewnym momencie miałam problemy ze wstaniem z łóżka - to był decydujący moment, który zaważył na mojej decyzji, że czas najwyższy coś z tym zrobić. Numer telefonu do Pani Kasi otrzymałam od koleżanki, która również korzystała z jej usług i była bardzo zadwolona, nie zastanawiac się zdecydowałam się na pierwszespotkanie i teraz wiem, że to była naprawdę trafiona decyzja.
 

Jak przebiegało pierwsze spotkanie z dietetykiem?
Pierwsze spotkanie było dla mnie troche stresujące, obawiałam się, że nie dam rady, po pierwszej wizycie moje nastawienie uległo zmiane i musiałam uwierzyć w siebie, w swój charakter. Na początku Pani Kasia szczegółowo uświadomiła mnie jakie błędy popełniam, w jaki sposób będzie przebiegała terapia, jakie mogą napotkać mnie w jej trakcie trudnośći no i co najważniejsze dała mi nadzieję na to, że dzięki spadkowi wagi odciążę kręgosłup i obejdzie się bez operacji.


Jak wyglądał przygotowany plan dietetyczny?
Plan dietetyczny otrzymała w pieknej kolorowej oprawie, w formie kilkudziesięciostronicowej książki. Podczas odbioru diety omówiłyśmy szczegółowo część analityczną, która miała za zadanie uświadomić mnie jakie błędy najczęściej popełniam. Nie byłam świadoma, popełniania części błędów, które niestety rzutowały na wzrost wagi. Dalsza część ,,książki" to już dieta, która również ku mojemu pozytywnemu zaskoczeniu była bardzo dopasowana do mnie, do tego co lubię, kiedy mogę zjadać posiłki. Dania były bardzo szybkie w przygotowaniu dzięki czemu nie muszę spędzać długiego czasu w kuchni. Bardzo pomocna okazała się również lista zakupów dzięki której przestałam marnować jedzenie,a produkty w lodówce są zawsze swieże.


Jak czuje się Pani dzisiaj po kilku miesiącach zmian?
Zgubiłam 23kg! Czuję sie wspaniale, mam wiecej energii i chęci do życia. Najważniejsze jest to że zapomniałam o bólu kręgosłupa. Na pierwszym spotkaniu u Pani Kasi miałam kłopot z wysiedzeniem na krześleprzez kilkadziesią minut. Wspaniałe jest to że mogę sobie pozwolić na zakup ciuchów, które 23kg temu były dla mnie niestety niedostępne. 

Wypowiedź dietetyka prowadzącego, Pani Katarzyny Osowskiej z poradni Dobry Dietetyk w Bytowie

To już kolejna historia, gdzie decydującym momentem zadbania o siebie, o swoją wagę i dobre samopoczucie były utrudniające normalne funkcjonowanie kłopoty ze zdrowiem. Brawa dla Pani Wioletty za podjęcie walki i wygraną nie tylko 23kg na wadze ale równiez pozbycie się w dużej mierze problemów zdrowotnych. 

POKAŻ