Katarzyna Osowska

Opinie pacjentów

Mój cel na nowy rok - zgubić 10 kg. Mam już dzięki Pani Kasi -5 kg, nawet nie myślałam że będę tyle jadła i chudła. SUPER!!!

Ela

Poznaj inną historię

Czuje się zdecydowanie lepiej i mam więcej energii

Poprawa samopoczucia, więcej energii no i wymiana garderoby ;)

czytaj więcej

Dzięki zmianie nawyków zgubiłem 17 kg

  • Damian
  • 6 miesięcy
  • Mężczyzna

Dzięki utracie wagi Damian nabrał pewności siebie, większość ciuchów zrobiła się za duża a  jego kondycja poprawiła się co było zauważalne na lekcjach WF.

Damian postanowił zmienić swoje nawyki żywieniowe aby pozbyć się nadwagi i uzyskać wymarzoną sylwetkę. Już na pierwszym spotkaniu widać było duże zaangażowanie z jego  strony. Początkowo największym wyzwaniem dla Damiana było wdrożenie i próba spożywania warzyw jednak po czasie kiedy poczuł, że waga zaczęła spadać, przekonał się, że ma to sens i otworzył się na różne nowe propozycje.

POKAŻ