Zaangażowana Pani dietetyk, która świetnie dopasowuje dietę pod problemy pacjenta. Bardzo dużym atutem jest stały kontakt i interesowność Pani Kasi podczas całego procesu diety. Jestem bardzo zadowolona :)
Bezpłatne konsultacje organizowane w Państwa poradni dały mi jasny sygnał, że powinnam rozpocząć zmiany nad swoimi nawykami żywieniowymi. Dzięki przykładowej wizycie umówiłam się na kolejną, aby już ze szczegółami omówić swoje problemy zdrowotne i przy pomocy pani Kasi ułożyć dopasowaną dietę pode mnie. Dziękuję za pomoc, teraz czuję się rewelacyjnie ... :))
czytaj więcejPo wizycie u pani dietetyk przejrzałam na oczy i zdecydowałam się na zmianę swojego życia od wewnątrz i zewnątrz. Teraz, od kiedy przyzwyczaiłam się do regularnej aktywności fizycznej i zdrowych posiłków mogę stwierdzić, że się nawet od tego uzależniłam :D Każdego dnia mam energię, nie to co do niedawna wiecznie ... śpiąca i zmęczona. Dziękuję za odmienienie mi życia!!
czytaj więcejWizyta u dietetyka to strzał w 10- tkę. Jem co lubię i chudnę. Dieta jest szybka i tania bo mam dokładnie wszystko zaplanowane i nie kupuje już na zapas i nie marnuję jedzenia. Wydaję na zakupy dużo mniej. Dzięki Pani Kasi nauczyłam się czytać etykiety co było wcześniej dla mnie ... nie istotne. Polecam!
czytaj więcejDo Pani Kasi trafiłam z rozlegulowanym cukrem. Dzięki diecie czuje się znacznie lepiej a cukier powoli mi spada. Myślałam że tabletki rozwiążą sprawę ale wiedzę że dieta to podstawa!! Polecam
Do Pani Kasi trafiłam z SIBO. Dzięki odpowiedniej diecie objawy powoli zaczynają znikać. Myślałam że jem odpowiednio ale robilam bardzo dużo błędów. Polecam Panią Kasię.
Pani Kasia nie przestaje zadziwiać pomysłami na różne przepisy! Umiejętnie dobiera pozycje posiłków pod zebrane na wywiadzie preferencje co do jedzenia :) Do tego bardzo przykłada się do całej terapii żywieniowej, zadaje szczegółowe pytania, troszczy się o pacjenta również poza gabinetem. Polecam z całego serca usługi u tej pani!!
Dzięki Pani Kasi schudłam 10 kg. Polecam! Jem smacznie i zdrowo
Bardzo serdecznie polecam usługi poradni pani Kasi :) Dieta dobrana świetnie, daje duże efekty przez co czuję się z dnia na dzień bardziej energiczna, mam chęci do działania :) Do tego oczywiście waga leci w dół, już -9kg od początku diety :)
Polecam Panią Kasię!!! Chudnę i czuje się wspaniale !!!
Polecam Panią Kasię!!! Chudnę i czuje się wspaniale !!!
Lato coraz bliżej a ja czuję się żle w swoim ciele. Dzięki Pani Kasi zaczęłam chudnąć i jem to co lubię. Poprawiły mi się także wyniki badań. Nie czekaj na cud bo życie jest bardzo krótkie i szkoda czasu na odchudzanie się samemu. Polecam
Do Pani Kasi trafiłam z biegunkami, dzięki odpowiedniej diecie wszystkie objawy minęły. Polecam
Dziękuję bardzo pani Kasi jestem bardzo zadowolona z efektu zgubiłam 13 kg polecam serdecznie🤗
Z całego serca polecam panią Kasię. Dzięki przygotowanej przez nią diecie schudłam już 15 kg, a posiłki są tak smaczne, że się nie nudzą :) pani Kasia posiada ogromna wiedzę dietetyczną, z wielkim zaangażowaniem i profesjonalizmem podchodzi do pacjenta. Szczerze polecam :)
Dzięki Pani Kasi schudłam 10 kg. W końcu nauczyłam się zdrowo jeść. Dziękuje
Dzięki Pani Kasi mój 6 letni synek pozbył się zaparć. Bardzo dziękuje za pomoc!!!
Do Pani Kasi trafiłam z endometriozą. Dzięki odpowiednio zbilansowanej diecie czuje się lepiej, ból jaki mi codziennie towarzyszy zaczyna być mniejszy. Polecam Panią Kasię!!
Większość mojego życia to DIETA!! albo sokowa, albo warzywna albo najlepiej głodówka a waga jaka była taka jest!! Stwierdziłam że szkoda czasu i udałam się do Pani Kasi która uświadomiła mnie ze nie muszę się głodzić a jeść wszystko co lubię. Dzięki diecie schudłam 10 kg w 2 miesiące!!! Polecam ... wszystkim!!!
czytaj więcejMój cel na nowy rok - zgubić 10 kg. Mam już dzięki Pani Kasi -5 kg, nawet nie myślałam że będę tyle jadła i chudła. SUPER!!!