Do Pani Kasi zgłosiłam się z insulinoopornością. Myślałam że leki rozwiążą sprawę ale Pani Kasia szybko uświadomiła mnie że jedzenie to podstawa. Dzięki zmianom nawyków udało mi się zgubić 10 kg :)). Teraz wiem ze muszą się wziąć do roboty a nie zwalać winę na chorobę. Polecam Panią Kasię.
Dieta prosta i smaczna. Schudłem 10 kg w dwa miesiące. Polecam Panią Kasię
Schudłam z Panią dietetyk 13 kg w ok. 5 miesięcy. Dieta rozpisana przez Panią Kasię była dopasowana idealnie do moich potrzeb. Polecam :)
Dieta która ułożył dla mnie Pani Kasia jest fantastyczna a pierwsze efekty już widać na wadze. Posiłki są smaczne i proste w przygotowaniu. Użyte produkty z jadłospisu są dostępne w każdym sklepie. Nigdy bym nie pomyślała że będąc na diecie zapomnę o podjadaniu słodyczy do których tak naprawdę mnie w ... ogóle nie ciągnie. Jestem bardzo zadowolona że mam nad sobą "bata" czyli Panią Kasię na która zawsze mogę liczyć :)
czytaj więcejDietetyk to nie tylko utrata wagi ale także pomoc w chorobie którą ja otrzymałam na wizycie u Pani Kasi. Zgłosiłam się do gabinetu z powodu cukrzycy. Jestem obecnie na pompie i ciężko było mi wyregulować cukier, mimo tego że pompa mi w tym miała pomóc. Po ułożeniu przez Panią Kasie ... diety byłam mile zaskoczona. Wszystkie posiłki były rozpisane na wymienniki, co dla mnie jest dużym ułatwieniem. Wiem dokładnie co i ile mam zjeść. Po 4 tygodniach stosowanie diety cukier zaczął się normować a ja odzyskałam energie do życia. Polecam Panią Kasię i żałuję że szybciej nie zdecydowałam się na wizytę.
czytaj więcejDietetyk godny polecenia.
Pani Kasiu Pozdrawiam!!! Polecam wszystkim zainteresowanym❤️ Tutaj naprawdę jesz i chudniesz?
Dieta prosta, łatwa do zrobienia i skuteczna. Schudłem 9kg w dwa miesiące
Pani Kasia jest przemiłą zawsze uśmiechniętą , pełną pasji i zaangażowania osobą . Do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie. Z całego ❤ polecam każdemu współpracę z Panią Kasia .
Polecam w 100% Panią Kasię! Bardzo uprzejma, zawsze uśmiechnięta, zainteresowana swoimi pacjentami. Świetne wyczucie smaku przy układaniu dań, proste i szybkie w przygotowaniu posiłki, w całokształcie estetyka i profesjonalizm. I to nie koniec naszej współpracy :)
Miła, rzeczowa i skuteczna. Polecam, dieta niedroga, według moich upodobań i zachcianek.
Współpracuje z Panią Kasią od 3 miesięcy. Zgłosiłam się do poradni z niedoczynnością tarczycy przez co waga z miesiąca na miesiąc zaczęła mi wzrastać. Pani Kasia na pierwszym spotkaniu zaleciła mi zrobienie wszystkich badań. Dietę którą otrzymałam została dopasowana indywidualnie do moich potrzeb przez co nie czuję że jestem na ... diecie . Posiłki są pyszne i łatwe w przyrządzeniu. Schudłam już 6 kg co przy tarczycy wydawało mi się nierealne. POLECAM
czytaj więcejPolecam!!! Schudłam 10 kg w 3 miesiące:))
Profesjonalna i super sympatyczna Pani Dietetyk
Pani Kasia jest przemiła osoba. Ułożyła dla mojego syna prostą i smaczną dietę.Syn zachwycony efektami. Efekty diety widać już gołym okiem w miesiąc ubyło 5 kg. Działamy dalej
Dzięki Pani Kasi zacząłem zdrowo i prawidłowo się odżywiać .Schudłem 15 kg , poprawiłem cukier i samopoczucie ,żałuje za tak długo żyłem w nieświadomości .Dzięki Pani dietetyk wracam do zdrowia za co bardzo jej dziękuje.
W 100% polecam Panią Kasię ? indywidualne podejście do każdego klienta. Dieta ułożona zgodnie z moim planem dnia oraz upodobaniami. Pani Kasia jest przemiłą osoba która dała mi bardzo dużo motywacji ?
Pani Katarzyna ułożyła dietę dla mojego synka, jestem z tego bardzo zadowolona. Jadłospis jest smaczny i prosty w przygotowaniu. Dziękujemy! ❤️
Polecam. Skutecznie i bardzo smacznie, najważniejsze, że smakuje całej rodzinie, nawet 7 letniej córeczce.
Dieta smaczna, niedroga i łatwa w zastosowaniu, tak jak chciałem. Wagowo też nie mogę narzekać bo mam mniej 9kg w 2 miesiące. Udało mi się dzięki wskazówką od pani Kasi nie przytyć nic w święta.