Przychodząc na pierwszą wizytę do pani Kasi nie spodziewałam się spektakularnych efektów. Wiele razy stosowałam przeróżne diety, które kończyły się zawsze efektem jo-jo. Tym razem było inaczej. Pani Kasia w trakcie długiej rozmowy zmieniła całkowicie moje rozumowanie. Dowiedziałam się że aby zacząć chudnąć muszę zacząć jeść, co było dla mnie ... nie do pojęcia. W czasie rozmowy zaczęłyśmy analizować mój dzienniczek w którym okazało się ze żywię się samymi słodyczami. Pomyślałam sobie, że nie dam rady z nich zrezygnować, ze jest to już mój nałóg. Pani Kasia bardzo szybko rozwiała wszystkie moje wątpliwości. Nauczyła mnie jak powinnam się prawidłowo odżywiać, otrzymałam idealnie skomponowane i proste posiłki dopasowane do tego co lubię, a czego nie. Słodycze dzięki zmianom w diecie, innym słodkim smakom praktycznie przestały mnie interesować:) Minęły dopiero dwa miesiące , a waga wskazuje już 9kg mniej ale najbardziej cieszy mnie moje samopoczucie i to, że w końcu przestałam opychać się słodyczami. Polecam
czytaj więcejSuper kontakt, miła atmosfera w poradni, pyszna nieskomplikowana dieta. Polecam
Spotkanie z dietetykiem zalecił mi lekarz rodzinny, którego niepokoił podwyższony cukier, nie chciał od razu przepisywać mi leków więc zaproponował żeby spróbować zmienić moje odżywianie, polecił mi poradnię Katarzyny Osowskie. Zanim spotkałam się z panią Kasią miałam ciągle cukier ponad 100, bałam się że dostanę cukrzycę. Długa bardzo sympatyczna rozmowa, ... widać od razu, że to nie nie pierwszy taki przypadek w tej Poradni. Kilka dni oczekiwania na dietę i zmiany, które bardzo dobrze wpłynęły na moje samopoczucie. Przestałam czuć się ciągle zmęczona, włosy już nie wypadają i cukier rano zawsze poniżej 100. Lekarz rodzinny zadowolony ja również, dziękuję za pomoc i za to, że nie muszę brać leków.
czytaj więcejJestem bardzo zadowolona ze współpracy z Panią Dietetyk. Już na drugim spotkaniu otrzymałam rozpisaną dietę na co najmniej miesiąc, prostą i smaczną. Początkowo moje obawy wzbudzały częste i jak dla mnie dość sycące posiłki. Po jakichś 5 – 6 tygodniach sumiennego stosowania się do wszelkich wskazówek Pani Kasi, zaczęłam nabierać ... energii. Powoli wychodziłam z nałogu jedzenia. Od czerwca do września straciłam 7 kg i w zasadzie osiągnęłam swoją optymalną wagę. Oczywiście decyzja o przejściu na dietę, to nie to samo co decyzja o odchudzaniu się. Ale o tym opowie Wam już Pani Kasia, której możecie spokojnie zaufać. Pamiętajcie przy tym, że zaufanie musicie mieć również, a według mnie przede wszystkim do siebie, gdyż Pani Kasia, choć cudowna i kompetentna, nie wykona za was całej roboty. Trzymam kciuki.
czytaj więcejByłam przekonana, że odżywiam się zdrowo i pełnowartościowo, a rosnąca waga to efekt uboczny siedzącego trybu życia. Już podczas pierwszej wizyty, Pani Katarzyna uświadomiła mnie, że przybieram na wadzę, ponieważ jem zbyt mało. Pracowałam włówczas 9 h oraz studiowałam weekendowo. Poprzez zbilansowaną dietę osiągnęłam wynik, o którym nawet nie marzyłam! ... Odzyskałam pewność siebie, energię, której ciągle mi brakowowało, poprawiła mi się kondycja cery oraz wrócił uśmiech na twarzy. Indywidualny plan żywieniowy przygotowany przez Paną Katarzynę pozwolił mi pokonać wszelkie pokusy. Był idelanie dostosowany do moich potrzeb, nawet tych słodkich :) Gorąco polecam!
czytaj więcejPrzemiła osoba, bardzo kompetentna, pomocna. Od początku bałam się o efekt jojo, w sumie to bardziej bali się moi znajomi, którzy z zazdrością spoglądali na spadek mojej wagi, teraz sami korzystają z usług Pani Kasi. Od zakończenia terapii nadal utrzymuję właściwa wagę, oczywiście trzymam się podstawowych zaleceń. Schudłam 20kg. Dziękuję ... za wsparcie i świetną współpracę.
czytaj więcej100% warto, miłe, sympatyczne spotkania, nieskomplikowana dieta i 12kg w dół. Polecam
Bardzo miła Pani dietetyk, 9 letni syn pomimo oporu przed pierwszym spotkanie teraz chętnie idzie na wizyty. Widać, że Pani Kasia ma duże doświadczenie w kontakcie z dziećmi bo Adaś jest zachwycony zmianami, które wprowadziliśmy. Szczupleje w oczach, a co dla nas ważne nie robi tego na siłę. Polecam wszystkim ... niezdecydowanym rodzicom.
czytaj więcejJestem bardzo zadowolona z współpracy z Panią Kasią, na początku naszych spotkań nie wierzyłam za bardzo w siebie i w to, że pozbędę się tej wstrętnej otyłości. Po pierwszym spotkaniu dostałam potężny zastrzyk energii, który pozwolił uwierzyć, że mam szansę. Na początek jako cel ustaliłyśmy, że doprowadzimy mój organizm do ... równowagi ponieważ od lat borykam się z problemami zdrowotnymi, hashimoto, podwyższony cukier, migreny. Już po pierwszych dwóch tygodniach nie wierzyłam własnym oczom jak na wadze pojawiły się pierwsze minusy, powoli zaczynałam się czuć coraz lepiej, bóle głowy ustąpiły i do dzisiaj nie powróciły, cukry są również poniżej 100. Dzisiaj mogę pochwalić się tym, że wspólnie z Panią Kasią zgubiłyśmy już 14kg. Polecam wszystkim znajomym, którzy nie wierzyli, że mi się uda.
czytaj więcejPolecam! Schudłam dzięki pomocy Pani Kasi 9kg, w niecałe 2 miesięcy. Mocno poprawiły mi się wyniki żelaza (od zawsze miałam z nimi problem), włosy przestały wypadać, nie czuję ciągłego zmęczenia i rozdrażnienia. Dieta normalna, bez zbędnych udziwnień, nawet udało się przystosować ją do pracy w nocy co wydawało mi się ... do tej pory niemożliwe.
czytaj więcejPolecam wszystkim Panią Kasię. Ma ogromną wiedzę na temat odżywiania, a najważniejsze jest to, że to nie tylko wiedzę teoretyczną ale również praktyczną. Myślałam, że odżywiałam się zdrowo, ale po spotkaniu z Panią Kasią okazało się inaczej. Teraz nie chodzę głodna, a wręcz ciągle najedzona, a posiłki są bardzo proste ... i co najważniejsze jem to co lubię. Moim problemem był także zbyt wysoki poziom cholesterolu i trójglicerydów. Po miesiącu stosowania diety powtórzyłam badania i wyniki znacznie się poprawiły. Pani Kasia słucha, doradza i mobilizuje, więc gorąco polecam.
czytaj więcejJestem bardzo zadowolona z diety, którą ustaliła mi Pani Kasia, indywidualne podejście do pacjenta, zaangażowanie i przede wszystkim widać efekty:) Polecam serdecznie !
Bardzo miły kontakt, rzeczowe podejście i prosta w stosowaniu dieta co w pracy kierowcy zawodowego jest bardzo ważne. Dziękuję
Dieta bardzo fajna, nie jest trudna w stosowaniu, ładnie wydana i skuteczna. Miły kontakt z Panią Kasią, zawsze rzeczowo odpowiada na pytania, widać zaangażowanie i dużo praktycznej wiedzy:)
Dzięki diecie, która jest banalnie prosta w przygotowaniu, udało mi się zrzucić 21 kg w ciągu 4,5 miesiąca a działamy dalej. Plan żywieniowy jest idealnie dopasowany do mojego harmonogramu dnia. Mogę z czystym sumieniem polecić Panią Kasię, która zawsze służy dobrą radą, wszystko wytłumaczy a przede wszystkim wspiera i motywuje ... do dalszych działań
czytaj więcejCałkowicie Polecam wspanialy kontakt relacje widac ze zna sie na rzeczy godnie Polecam :)
Dieta bardzo fajna, nie jest trudna w stosowaniu, ładnie wydana i skuteczna. Miły kontakt z Panią Kasią, zawsze rzeczowo odpowiada na pytania, widać zaangażowanie i dużo praktycznej wiedzy:)
Do wizyty w poradni Dobry Dietetyk namówiła mnie żona, ciągle powtarzała, że mam za duży brzuch, że szybko się męczę, jestem ciągle spięty. Nie miałem wyjścia i zapisałem się na spotkanie, co będzie to będzie. Na początek długa rozmowa o moich problemach zdrowotnych, zlecenie jeszcze kilku badań, ustalenie godzin posiłków ... i co najważniejsze pytania dotyczące tego co lubię, a czego nie co mnie miło zaskoczyło bo myślałem, że dieta będzie z góry narzucona i nie będę mógł jeść tego co lubię. Sama dieta przygotowana w bardzo ładnym wydaniu, twarda kolorowa okładka, chyba było ze 100 stron wydruku, aż chciało się ją stosować. Ważę 10kg mniej, samopoczucie rewelacyjne, zmęczenia brak, 3 dziurki na pasku dorobione. Teraz kolejne 10kg to będzie już kwestia czasu. Dziękuje za pomoc i polecam
czytaj więcejDługo próbowałem schudnąć, lecz niestety nie udawało mi się zgubić wagi. Z polecenia trafiłem do poradni Dobry dietetyk. Bardzo dobrze dobrana dieta pozwoliła mi schudnąć z 104 kg na 79 kg. Jem dużo, nie chodzę głodny i normalnie mogę w końcu zawiązać buty. Ciśnienie spadło tak, że nie biorę już ... tabletek podobnie z cholesterolem i kwasem moczowym. Czułem się jak emeryt, a mam dopiero 45 lat, teraz czuję się na nastolatek.
czytaj więcejWspółpracą z tą poradnią to czysta przyjemność, miłe spotkania, wszechobecny uśmiech i przepyszne jadłospisy. Efekt to 9kg w 2 miesiące. Polecam