Opinie pacjentów

Jestem bardzo zadowolona z wizyty u Pani Kasi. Ułożona dieta jest bardzo smaczna, szybka w przygotowaniu i co najważniejsze skuteczna:) Bardzo miła atmosfera oraz profesjonalne podejście. Zyskałam motywacje i naukę zdrowego żywienia. Polecam każdemu!

Paulina

Poznaj inną historię

Sukces! Zuzia schudła 12kg

Zuzia zgłosiła się do poradni w Lęborku wraz z całą rodziną. Na pierwszym spotkaniu dokładnie wyjaśniłam zarówno Zuzi jak i rodzicom jak będzie wyglądała nasza współpraca, co należy zmienić w domowych nawykach aby córka zaczęła gubić zbędne kilogramy. Problemem był jeden z najczęściej popełnianych błędów zarówno wśród dzieci jak i dorosłych - nieregularność spożywanych posiłków oraz słodycze.   

czytaj więcej

Teraz jem smacznie i przede wszystkim zdrowo, a samopoczucie uległo znacznej poprawie

  • Elwira
  • 23 kg w pół roku
  • Kobieta
  • 06 grudnia, 2019

Dieta przygotowana przez Panią Kasię jest prosta w przygotowywaniu, smaczna i daje super efekty. 
 

Dieta została przygotowana po przerpowadzniu szczegółowego wywiadu na temat tego co lubię, jaki prowadzę tryb życia. Dzięki temu bez problemu udaje mi się przestrzegać większości zaleceń. Jestem najedzona i czuję dużo więcej energii. Do tej pory jadałam mało i nieregularnie, a waga rosła lub stała w miejscu.Teraz jem dużo, smacznie, kolorowo i przede wszystkim zdrowo. Dzięki regularnemu odżywianiu pierwsze efekty zauważyłam już po kilkunastu dniach, teraz mogę cieszyć się spadkiem wagi -23kg.

Wypowiedź dietetyka prowadzącego, Pani Katarzyny Osowskiej z poradni Dobry Dietetyk w Lęborku

Pani Elwira spotkała się ze mną dzięki poleceniu innego zadowolonego pacjenta. Od razu na pierwszym spotkaniu widziałam dużą determinację oraz tą iskre w oku. Naszym celem była całkowita zmiana stylu życia. Pani Elwira nie mieszka w kraju, więc nasze spotkania były bardzo rzadkie. Pomimo mniejszej częstotliwości wizyt kontrolnych po 2 miesiacach na wadze pokazało się -11 kg. Była to ogromna motywacja do dalszego działania stąd też dzisiaj Pani Elwira waży -23 kg, a to jeszcze nie koniec naszej współpracy. Gratuluję:)

POKAŻ